#DZ_Kolomyya створена для екстримального відпочинку

і постійно розвивається в даному напрямку. Цього тижня до нас завітала Рівненська фірма «Patifon» в рамках святкування своєї третьої річниці існування і процвітання. Ніщо так не згуртовує робочий колектив, як спільний відпочинок і спільні позитивні емоції. Кращим генератором позитиву є небо, в якому хоч раз повинен побувати кожен. Все почалося з ідеї про гарний корпоративний відпочинок, а закінчилося небесним вікендом на малому летовищі в місті Коломия. Всі охочі мали змогу доторкнутися до лагідного Коломийського неба. Хтось обрав для себе політ на літаку, а хтось вирішив відтягнутися по повній і замовив стрибок в тандемі з інструктором з висоти 3000 метрів. Сміливцями виявились не хлопці, а дві тендітних дівчинки, які своїми емоціями заповнили все навколо себе. В такій атмосфері неможливо було не посміхатись і вже по приземленню дівчат, споглядаючи на їхню енергетику, з’явилось чимало бажаючих повторити їхній подвиг. Всіх охочих було зареєсторовано на стрибки наступного тижня.

Стрибок з парашутом — вчинок сміливців

Не кожен достойний називатись «парашутистом», та і щоб стати ним, самого стрибка недостатньо. За традицією, яка бере свої корені від перших військових десантників, після першого стрибка проводиться ритуал посвяти в парашутисти.

Потім було шампанське і вітання колективу, дружні обійми і обговорення пережитого. Насолода від загальної уваги і відчуття подолання власних страхів затьмарювала дію ігристого напою і додавала драйву.

Для когось стрибок з парашутом лише мрія

а хтось не побоявся і поділив своє життя на «до» і «після» стрибка.  Безцінно відчуття перемоги над собою в оточенні друзів і колег яке грандіозно підвищує самооцінку і дозволяє дивитися на світ по новому. 

До того ж співробітники фірми «Patifon» виконали спільний політ на літаку Ан-2, піднявшись на висоту 3000 метрів. Споглядання на Карпати з такої висоти захоплює своєю красою і дає привід для емоційного обговорення пережитого. Подарунком від пілота стало стрімке піке з висоти 3000 метрів і виконання фігури «горка», в якому перевантаження змінювалось невагомістю і навпаки.

Прибули на Коломийський аеродром працівники і керівник фірми «Patifon» як дружній колектив, покидали територію летовища як велика родина. Спільно пережиті емоції є нитками, які міцно пов’язують людей між собою, а голкою яка вправно справляється з такими нитками є небо. 

На #DZ_Kolomyya Ви можете виконати:

Попередній запис на стрибки та вся довідкова інформація за тел. 067-10-77-977, 066-77-99-190

Зареєструватись он-лайн можна натиснувши кнопку

реєстрація на стрибок

Увага! Вся авіаційна діяльність тісно пов’язана з метео-умовами, які нерідко можуть стати на заваді виконанню стрибків і польотів. Тож вирушаючи на аеродром уточнюйте наявність льотного прогнозу погоди. Дякуєм за розуміння…

Рубрики: Без рубрики

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *