Для тих, хто мріє піднятися в небо.

#DZ_Kolomyya пропонує польоти на літаках малої авіації. Опиніться серед тих, хто може підкорити небо. Випробуйте себе в кабіні спортивного літака. Тут не просто швидкість — тут абсолютна свобода, перевантаження і навіть невагомість!

Тільки на #DZ_Kolomyya

Ви можете здійснити ознайомчий політ на будь-якому типі авіаційної техніки. І тільки тут, на борту літака, Ви можете випробувати захоплюючі відчуття при виконанні фігур складного пілотажу, вищого пілотажу, а також польоти на гранично малій висоті!

Для виконання ознайомчого польоту необхідно:

  • дати заявку за 1 добу (у вихідні дні заявку можна дати в день польотів після прибуття на аеродром);
  • узгодити з адміністрацією аероклубу польотне завдання, час і тривалість польоту;
  • пройти підготовку і тренаж під керівництвом інструктора, вивчити заходи безпеки.

Хочете піднятися до хмар

поглянути на землю з висоти пташиного польоту, відчути небесний простір? Все це можливо під час польотів на літаках малої авіації. Ви отримаєте море позитивних емоцій, помилуєтеся Карпатами, природною красою Коломийських краєвидів.

Оглядові польоти

Це подарунок для тих, хто хоче подивитися на землю очима птахів, будучи безпосереднім учасником польоту. Для тих, хто хоче з комфортом і без страху піднятися метрів на 300 (або на 500) вгору, пролетіти над красивими і цікавими місцями Коломийщини, поспостерігати за діями пілота (а може, навіть трохи спробувати керувати літаком), послухати радіообмін повітряних суден і диспетчера, а через деякий час здійснити м’яку посадку на аеродромі.

Хочете зробити подарунок, який можна «використати» самому? Політ — це відмінна ідея: об’єкт дарування розміщуєте поруч з пілотом, а самі насолоджуєтеся польотом з заднього крісла. Говорити і фотографувати в процесі польоту — можна!

Також  на аеродромі ви зможете з головою поринути у авіаційне життя, поспілкувавшись з пілотами, прийняти участь в передпольотних інструктажах, а в кінці своєї авіаційної пригоди стати учасником розбору польотів.

Для справжніх відчайдухів на #DZ_Kolomyya працює парашутна ланка,

яка щотижня проводить парашутні стрибки. Для відвідувачів аеродрому пропонуємо здійснити ознайомчий стрибок з 700 м, або стрибок у тандемі з інструктором з 3000 м.

За роботою парашутистів можна і просто поспостерігати, відчути море позитиву і купу адреналіну споглядаючи на тих тих хто наважився. При бажанні можна піднятися на борт Ан-2 разом із парашутистами і відчути градус напруження під час вистрибування першоразників, зазирнути в очі новачків переповнені страхом і рішучістю, а можливо і самому наважитись на стрибок в наступному підйомі.

Вся інформація за тел. 067-10-77-977, 066-77-99-190