Стрибок з парашутом виконується з висоти 700 м.

Ми, на #DZ_Kolomyya, використовуємо парашути, які укладаються на примусове зтягування чохла, що забезпечує безвідмовну роботу купола в любих ситуаціях. Вільне падіння як таке практично відсутнє. Ви просто стрибаєте в двері літака (тим, хто соромиться стрибати ми за додаткову плату можемо допомогти :)) — і далі все відбувається само собою. До вашого парашута прикріплений спеціальний фал, інший кінець якого пристебнутий до спеціального кріплення в салоні літака. Цей фал сам розкриє ваш купол: секунди через дві-три після відділення від борта він вже наповнений. Вам залишається тільки зручніше влаштуватися в підвісній системі і насолоджуватися видом з висоти.

Зниження триває близько трьох хвилин,

протягом яких Ви можете кричати, радіти, свистіти і навіть м@тюк@тися. Після того як ви все навколо оглянули, приготуйтеся до приземлення. Ноги разом, погляд на горизонт. Після приземлення наземній команді необхідно подати сигнал про вдале приземлення, зібрати парашут і рухатись до парашутного старту. А вже там в урочистій атмосфері Вас посвятять у парашутисти і видадуть сертифікат про виконання стрибка.

реєстрація на стрибок

Зареєструвавшись необхідно  приїхати о 9:00,

в суботу або неділю, в наш аероклуб, за адресою: Україна, Івано-Франківська обл., м. Коломия, вул. Аеропортна 8, (карта доїзду з коментарями ТУТ)і пройти 4-х годинний інструктаж. Стрибок з парашутом проводиться в день приїзду, після інструктажу, або в будь-який стрибкові день, не пізніше 14 днів з дня інструктажу.

  • Є ОБМЕЖЕННЯ ПО ВІКУ! З круглим парашутом можна стрибати з 14 років. Необхідна присутність одного з батьків, або наявність завіреного письмового дозволу від батьків (опікунів). Без дозволу можна стрибати з 18-ти років.
  • Є ОБМЕЖЕННЯ ПО ВАЗІ! До стрибка з круглим парашутом допускаються люди від 45 до 90 кг. Якщо Ваша вага більше від 90кг до 130кг, ви можете стрибнути з парашутом у тандемі з інструктором. Більше інформації про тандем-стрибок тут:
  • Є ОБМЕЖЕННЯ ПО ЗДОРОВ’Ю! До стрибка з парашутом не допускаються особи з вадами серця, високим артеріальним тиском, з травмами спини і кінцівок у найближчі півроку. Також діє заборона алкогольного і наркотичного сп’янінь.

Заздалегідь на стрибок можна записатися тут

Вся довідкова інформація і контакти тут: