Тандем-стрибок з інструктором

Сполучення слів “стрибок з парашутом” у багатьох в думках викликають затамування подиху, неймовірний захват, навіть почуття страху. Знаходяться і такі, у кого ці думки викликають внутрішнє протистояння і бажання подолати цей страх і насолодитись неймовірним почуттям польоту. Найкращим способом познайомитись з небом є стрибок  у тандемі з інструктором.

Сучасна парашутна техніка

і передові методики дозволяють безпечно виконувати стрибок одночасно двох людей (тандем-стрибок) на одному парашуті. Персональний підхід до кожного стрибуна (один інструктор – один студент) гарантує виняткове ставлення під час інструктажів, супровід інструктора на протязі усього стрибка убезпечить Вас від помилок, грандіозне по тривалості вільне падіння (не відкриваючи парашут ~40 секунд) дозволить подолати всі страхи і по повній насолодитись стрибком. Після тривалого фріфолу інструктор сам відкриває парашут і забезпечує правильне і комфортне його наповнення.

 Кілька секунд на те щоб оговтатись

і далі Ви насолоджуєтесь польотом під наповненим куполом, яким (за сприятливих умов) можна самостійно покерувати. Під час п’ятихвилинного пілотування Вашому оку відкриються неймовірні краєвиди Карпатських гір і вид на Коломию з висоти пташиного польоту. Чим ближче до землі, тим відповідальніше буде ставлення інструктора і в певну мить керування знову візьме на себе тандем-майстер, щоб забезпечити м’яке і безпечне приземлення в задану точку. А головне, що приземлення відбувається на ноги інструктора, чим зводиться до мінімуму ризик травм на приземленні.

Тож переваги тандем-стрибка з парашутом очевидні:

  • персональна підготовка 15-20 хв
  • висота 3000 м
  • вільне падіння 40 с
  • керований парашут з можливістю пілотування 5 хв
  • приземлення на ноги інструктора
  • емоційна і інформаційна підтримка впродовж всього стрибка
  • сучасне обладнання і сертифіковані інструктори

До мінусів можна віднести вартість. І саме для тих хто не може собі дозволити тандем стрибок ми пропонуємо здійснити Самостійний стрибок з висоти 700 м.

Що потрібно для Тандем- стрибка в парі з інструктором написано ТУТ

Всі ці аргументи зводяться до одного слова, об яке розіб’ються всі Ваші сумніви і це слово БЕЗПЕКА. Тож якщо Ви давно мріяли про стрибок з парашутом, але ніяк не могли наважитись, наші інструктори запрошують відчути небо на смак. Чекаємо Вас на #DZ_Kolomyya.

реєстрація на стрибок

Вся інформація, а також попередній запис на стрибки з парашутом, або політ на літаку за тел. 0671077977, 0667799190